Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Категории
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула

компоненти за сървъри DELL 412-AADV-14 Kit - 160W Heatsink for T630----kupete-ot----PRO-BG----

Kit - 160W Heatsink for T630

Kit - 160W Heatsink for T630
Производител: DELL
Кат. номер: 412-AADV
Наличност: външен склад.
Гаранция: 36 месеца
Тегло на пратката: 0.3 кг

Характеристики:
Kit - 160W Heatsink for T630

Съвместими устройства: Server
Охладителна система - тип: CPU Heatsink
Max TDP: 160 W
Свързани продукти(1): PowerEdge T630
Тип пакет: Oem
Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: Да
Гаранционни условия (месец): 36 месеца
Критерии за валидност на гаранцията: Сериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг): 0.3 kg
Брой в пакет: 1
Тегло на кашон - Бруто (кг): 0.3 kg
Пакети в кашон: 1

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



Server optionsФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.


Dell QLogic 57810 Dual Port 10Gb Direct Attach/SFP+ Low Profile Network Adapter,CusKit

Dell QLogic 57810 Dual Port 10Gb Direct Attach/SFP+ Low Profile Network Adapter,CusKit
Производител: DELL
Кат. номер: 540-BBDX
615.58 лв.

CUS,FAN,40X40,12V,R420,R320

CUS,FAN,40X40,12V,R420,R320
Производител: DELL
Кат. номер: 450-18455-14
42.10 лв.

Dell 10m Optical FC Cable LC-LC Kit

Dell 10m Optical FC Cable LC-LC Kit
Производител: DELL
Кат. номер: DAN-OFC10
31.20 лв.