Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Tongrun TF-Pig-OM3LC-01L Пиг тейл LC 50/125 OM3 1m TG

Пиг тейл LC 50/125 OM3 1m TG

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-Pig-OM3LC-01L
Наличност: външен склад
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Пиг тейл LC 50/125 OM3 1m TG


Пиг тейл LC 50/125 OM3 1m TG

TF-Pig-OM3LC-01L, оптична корда Пигтейл, Pigtail LC multi mode OM3 1m.



Цвят:
Категория:OM3
Тип:Multi Mode 50/125
Дължина:1 m
Конектори:LC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:1
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди


Магазин с арестери 10 чифта 3 полюса, Tg

Производител: Tongrun
Кат. номер: TR-1302
25.31 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 ST-ST, 2m, KF

Производител: Tongrun
Кат. номер: KF-5STST-2
15.17 лв.

WL, Telephone anti twist white

Производител: Tongrun
Кат. номер: WLF1012
5.00 лв.