Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Tongrun TF-OM3LCSC-01L Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 1m TG

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 1m TG

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-OM3LCSC-01L
Наличност: външен склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 1m TG


Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 1m TG


Цвят:
Категория:
Тип:Multi Mode 50/125
Дължина:1 m
Конектори:LC,SC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 2m MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-4LCLC-02L
14.70 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM4), 1m MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-3LCLC-01L
14.50 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 FC-LC, 3m TG

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-6FCLC-03L
14.47 лв.