Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Tongrun TF-9SCSC-01L Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 1m, TF

Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 1m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9SCSC-01L
Наличност: НЯМА НАЛИЧНОСТ
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг
НЯМА НАЛИЧНОСТ

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 1m, TF


Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 1m, TF


Цвят:
Категория:
Тип:Single Mode 9/125
Дължина:1 m
Конектори:SC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 50/125 SC-SC (OM3), 1m, KF

Производител: Tongrun
Кат. номер: KF-4SCSC-01L
25.37 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC, 5m MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-5LCSC-05L
14.59 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 SC-SC, 2m, MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-5SCSC-02L
14.25 лв.