Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Tongrun TF-9FCLC-15L Оптична корда дуплекс 9/125 FC-LC, 15m, TF

Оптична корда дуплекс 9/125 FC-LC, 15m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9FCLC-15L
Наличност: външен склад
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 9/125 FC-LC, 15m, TF


Оптична корда дуплекс 9/125 FC-LC, 15m, TF


Цвят:
Категория:
Тип:Single Mode 9/125
Дължина:15 m
Конектори:FC,LC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 5m TG

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-OM3LCLC-05L
18.13 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC, 5m MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-9LCSC-05L
14.54 лв.

19“ 1U FO панел 24 порта SC duplex

Производител: Tongrun
Кат. номер: FOP-SC24/SP-002D
45.75 лв.