Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Tongrun TF-6LCLC-02L Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 2m TG

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 2m TG

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-6LCLC-02L
Наличност: в склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 2m TG


Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 2m TG


Цвят:
Категория:OM3
Тип:Multi Mode 50/125
Дължина:2 m
Конектори:LC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 9/125 FC-FC, 2m, YiAn

Производител: Tongrun
Кат. номер: YiAn-9FCFC-02L
16.04 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-LC, 2m, MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-9LCLC-02L
14.88 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 SC/APC-SC/APC 2m, KF

Производител: Tongrun
Кат. номер: KF-9APCSCSC-02L
13.92 лв.