Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Tongrun MY-9SCSC-40L Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 40m,MY

Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 40m,MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-9SCSC-40L
Наличност: външен склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 40m,MY


Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 40m,MY


Цвят:
Категория:
Тип:Single Mode 9/125
Дължина:40 m
Конектори:SC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 9/125 SC/APC-SC/APC 7m

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9SCAPCSCAPC-10L
19.04 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM4), 10m MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-3LCSC-10L
33.41 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 FC-SC 5m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9FCSC-05L
15.66 лв.