Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Tongrun MY-4LCSC-05L Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 5m MY

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 5m MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-4LCSC-05L
Наличност: външен склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 5m MY


Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 5m MY


Цвят:
Категория:OM3
Тип:Multi Mode 50/125
Дължина:5 m
Конектори:LC,SC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 9/125 FC-FC 2m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9FCFC-02L
14.06 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC, 20m MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-9LCSC-20L
23.03 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 SC-SC, 2m, MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-9SCSC-02L
12.69 лв.