Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Tongrun MY-4LCLC-03L Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 3m MY

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 3m MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-4LCLC-03L
Наличност: в склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 3m MY


Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 3m MY


Цвят:
Категория:OM3
Тип:Multi Mode 50/125
Дължина:3 m
Конектори:LC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 9/125 FC-SC 5m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9FCSC-05L
15.66 лв.

Пиг тейл FC SM, 1m, HYC

Производител: Tongrun
Кат. номер: HYC-pigtail-FC
7.00 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-LC, 2m, MY

Производител: Tongrun
Кат. номер: MY-9LCLC-02L
14.88 лв.