Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари MY-9SCAPCLC-02L Оптична корда дуплекс 9/125 SC/APC - LC/PC 2m MY

Оптична корда дуплекс 9/125 SC/APC - LC/PC 2m MY

Производител: OEM
Кат. номер: MY-9SCAPCLC-02L
Наличност: в склад
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 9/125 SC/APC - LC/PC 2m MY


Оптична корда дуплекс 9/125 SC/APC - LC/PC 2m MY

MY-9SCAPCLC-02L


Оптична корда дуплекс 9/125 SC/APC - LC/PC 2m MY



Цвят:Жълт
Категория:
Тип:Single Mode 9/125
Дължина:2 m
Конектори:
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 62.5/125 SC-SC 2m MY

Производител: OEM
Кат. номер: MY-6SCSC-02L
14.35 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC/APC 3m, MY

Производител: OEM
Кат. номер: MY-9LCSCAPC-03L
13.56 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 E2000/APC-LC/PC 2м

Производител: OEM
Кат. номер: MY-9E2000APCLCPC-02L
22.92 лв.