Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари Equip 254313 Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC, 3m, EQ

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC, 3m, EQ

Производител: OEM
Кат. номер: 254313
Наличност: външен склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC, 3m, EQ


Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC, 3m, EQ


Цвят:
Категория:
Тип:Multi Mode 50/125
Дължина:3 m
Конектори:SC,LC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди


Реглета разединителна 10“BKT

Производител: OEM
Кат. номер: 11330868
6.46 лв.

Етикет за 1 реглета (10“)

Производител: OEM
Кат. номер: WLF-MD004-10
1.16 лв.

Арестер 3P BKT

Производител: OEM
Кат. номер: 11331248
3.92 лв.