Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари EFB-Elektronik O0360.3 Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC LSZH 3m

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC LSZH 3m

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O0360.3
Наличност: външен склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC LSZH 3m


Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC LSZH 3m

O0360.3


Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC LSZH 3m


Duplex Jumper LC-SC 9/125µ, OS2, LSZH, yellow, 2.0mm, 3m



Цвят:
Категория:
Тип:Single Mode 9/125
Дължина:3 m
Конектори:SC,LC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


1U Лицев панел 12xSC simplex сив за SB-A-GR, EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: SB-FP-12SC-S
12.22 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM4),15m EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O0323.15
59.17 лв.

19“ 2U FO панел 48 порта ST(FC D-Hole), EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: 53602.1
114.11 лв.