Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари EFB-Elektronik ET-25085FO Оптична розетка 2xSC Simplex (LC duplex), EFB

Оптична розетка 2xSC Simplex (LC duplex), EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: ET-25085FO
Наличност: външен склад
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Оптична розетка 2xSC Simplex (LC duplex), EFB


Оптична розетка 2xSC Simplex (LC duplex), EFB


Цвят:Бял
Категория:
Тип:
Дължина:
Конектори:SC,E2000,LC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Панели, Розетки
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC LSZH 1m

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O0360.1
24.29 лв.

Пиг тейл ST 62.5/125 2m, EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O3313.2
6.62 лв.

Оптична корда дуплекс 62.5/125 ST-ST, 5m, LSZH

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O6023.5
25.23 лв.