Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари DIGITUS DK-2533-07/3 Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 7m Ass

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 7m Ass

Производител: DIGITUS
Кат. номер: DK-2533-07/3
Наличност: НЯМА НАЛИЧНОСТ
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг
НЯМА НАЛИЧНОСТ

Характеристики:

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 7m Ass


Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 7m Ass


Цвят:
Категория:OM3
Тип:Multi Mode 50/125
Дължина:7 m
Конектори:LC
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:2
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Корди


Оптична корда дуплекс 9/125 LC-LC 3m, Assmann

Производител: DIGITUS
Кат. номер: DK-2933-03
17.11 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 SC-SC (OM3) 2m, Ass

Производител: DIGITUS
Кат. номер: DK-2522-02/3
20.85 лв.

T адаптер екраниран, Assmann

Производител: DIGITUS
Кат. номер: AT-AGCX2
10.85 лв.