Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари BKT Elektronik 11331238 Магазин без арестери 10“ BKT

Магазин без арестери 10“ BKT

Производител: OEM
Кат. номер: 11331238
Наличност: в склад
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Магазин без арестери 10“ BKT


Магазин без арестери 10“ BKT


Цвят:
Категория:3
Тип:
Дължина:
Конектори:
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Мрежови компоненти
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптична корда дуплекс 62.5/125 SC-ST 2m MY

Производител: OEM
Кат. номер: MY-6SCST-02L
14.35 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-LC, 50m, MY

Производител: OEM
Кат. номер: MY-9LCLC-50L
38.81 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-SC (OM3), 1m Alf

Производител: OEM
Кат. номер: PCH-SCLCM3DLZ20AQ-01
12.55 лв.