Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари

Disconnection bar

Производител: OEM
Кат. номер: WLF-0620-10
Гаранция: 0 месеца
1.00 лв.

Етикет за 1 реглета (10“)

Производител: OEM
Кат. номер: WLF-MD004-10
Гаранция: 0 месеца
1.16 лв.

Бланк модул за FA-1314

Производител: Tongrun
Кат. номер: FA-1314-IT
Гаранция: 0 месеца
1.38 лв.

Рамка за 1 реглета (10“), EPNEW

Производител: EPNEW
Кат. номер: EMF-10
Гаранция: 0 месеца
2.96 лв.

Аранжиращ модул за FO панел 1/2

Производител: Tongrun
Кат. номер: FA-FR-R
Гаранция: 0 месеца
3.50 лв.

WL, Telephone anti twist white

Производител: Tongrun
Кат. номер: WLF1012
Гаранция: 0 месеца
5.00 лв.

Четириполюсна корда с клип

Производител: Tongrun
Кат. номер: WLF-PL020
Гаранция: 0 месеца
6.48 лв.

Пиг тейл FC SM, 1m, HYC

Производител: Tongrun
Кат. номер: HYC-pigtail-FC
Гаранция: 0 месеца
7.00 лв.

Съединител LSA FTP Cat.5e

Производител: DIGITUS
Кат. номер: DN-93902
Гаранция: 0 месеца
8.18 лв.

Kabel Aufrollbar 1,2m RJ45

Производител: DIGITUS
Кат. номер: DA-RET-RJ45
Гаранция: 0 месеца
8.60 лв.

Реглета разединителна 10“ EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: 46005.1
Гаранция: 0 месеца
12.91 лв.

Сплайс касета с холдери за 24 сплайса без капак

Производител: OEM
Кат. номер: FA-ST-0369
Гаранция: 0 месеца
14.50 лв.

Оптична корда дуплекс 62.5/125 FC-SC, 2m, Hyc

Производител: Tongrun
Кат. номер: HYC-6FCSC-2
Гаранция: 0 месеца
17.23 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 FC-SC, 2m, OPT

Производител: EPNEW
Кат. номер: OPT-5FCSC-2
Гаранция: 0 месеца
18.40 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 FC-SC, 10m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-6FCSC-10L
Гаранция: 0 месеца
18.49 лв.

Пач кабел STP Cat.6A 2м сив, Panduit

Производител: Panduit
Кат. номер: STP6X2MIG
Гаранция: 0 месеца
20.02 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 SC-SC 2m, L1

Производител: OEM
Кат. номер: 253312L
Гаранция: 0 месеца
20.66 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 FC-FC , 2m, HYC

Производител: Tongrun
Кат. номер: HYC-5FCFC-2
Гаранция: 0 месеца
21.75 лв.

Оптична корда дуплекс 9/125 FC-LC, 15m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9FCLC-15L
Гаранция: 0 месеца
21.81 лв.

Пач кабел STP Cat.6A 3м сив, Panduit

Производител: Panduit
Кат. номер: STP6X3MIG
Гаранция: 0 месеца
27.00 лв.

Оптична кутия за монтаж на стена 8xSC duplex

Производител: Tongrun
Кат. номер: WFOSCD8
Гаранция: 0 месеца
44.22 лв.

19“ 3U Рамка за 18 бр. реглети - празна

Производител: OEM
Кат. номер: 9037
Гаранция: 0 месеца
45.75 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 MTRJ-MTRJ, 2m, OPT

Производител: OEM
Кат. номер: OPT-MTRJMTRJ-2
Гаранция: 0 месеца
45.75 лв.

19“ 1U FO панел 24 порта SC duplex

Производител: Tongrun
Кат. номер: FOP-SC24/SP-002D
Гаранция: 0 месеца
45.75 лв.

Cover for 27 jumper able frame

Производител: OEM
Кат. номер: WLF1215-27C
Гаранция: 0 месеца
52.64 лв.

Кутия за оптика 6xMTRJ, Празна

Производител: OEM
Кат. номер: MTRJ6
Гаранция: 0 месеца
64.05 лв.

19“ 2U FO панел 48 порта SC simplex

Производител: OEM
Кат. номер: RFOSCS48
Гаранция: 0 месеца
69.00 лв.

MTRJ Пач панел 18x

Производител: Tongrun
Кат. номер: MTRJ18
Гаранция: 0 месеца
126.00 лв.

Модул с две претерм. касети с по 6 модула 9м

Производител: Panduit
Кат. номер: QZLXCLCLXX09M0
Гаранция: 0 месеца
619.26 лв.
29 намерени, страница 1 от 1