Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 2m Ass

Производител: DIGITUS
Кат. номер: DK-2533-02/3
Гаранция: 0 месеца
19.14 лв.

Оптична корда дуплекс 50/125 LC-LC (OM3), 10m As

Производител: DIGITUS
Кат. номер: DK-2533-10/3
Гаранция: 0 месеца
24.30 лв.
2 намерени, страница 1 от 1