Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Пач корди и аксесоари

Водач за 6PG-HS22X

Производител: OEM
Кат. номер: PLS-PLUG-TOOL
Гаранция: 0 месеца
0.46 лв.

Disconnection bar

Производител: OEM
Кат. номер: WLF-0620-10
Гаранция: 0 месеца
1.00 лв.

Етикет за 1 реглета (10“)

Производител: OEM
Кат. номер: WLF-MD004-10
Гаранция: 0 месеца
1.16 лв.

Бланк модул за FA-1314

Производител: Tongrun
Кат. номер: FA-1314-IT
Гаранция: 0 месеца
1.38 лв.

Съединител RJ45/RJ45 UTP Cat.5e Assmann

Производител: DIGITUS
Кат. номер: AT-A 8/8
Гаранция: 0 месеца
1.70 лв.

Рамка за 1 реглета (10“), EPNEW

Производител: EPNEW
Кат. номер: EMF-10
Гаранция: 0 месеца
2.96 лв.

Аранжиращ модул за FO панел 1/2

Производител: Tongrun
Кат. номер: FA-FR-R
Гаранция: 0 месеца
3.50 лв.

Пиг тейл ST 50/125 0.9mm, 1m KF

Производител: Tongrun
Кат. номер: KF-5ST
Гаранция: 0 месеца
4.26 лв.

Пиг тейл SC 50/125 0.9mm, 1m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-Pigtail-5SC-01L
Гаранция: 0 месеца
4.46 лв.

Пиг тейл LC SM, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9LC-01L
Гаранция: 0 месеца
4.66 лв.

Пиг тейл FC SM 2m - easy strip

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-9FC-2L-12
Гаранция: 0 месеца
4.72 лв.

Пиг тейл LC 50/125 1m, NG-TG

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-Pigtail-5LC-01L
Гаранция: 0 месеца
4.76 лв.

Пиг тейл SC MM 50/125 (OM3) 1m, KF

Производител: Tongrun
Кат. номер: KF-5SCOM3
Гаранция: 0 месеца
4.86 лв.

Пиг тейл ST SM 1m, TF

Производител: Tongrun
Кат. номер: KF-Pig-ST-01L
Гаранция: 0 месеца
4.88 лв.

WL, Telephone anti twist white

Производител: Tongrun
Кат. номер: WLF1012
Гаранция: 0 месеца
5.00 лв.

Оптична розетка за 2xSC Simplex/LC Duplex

Производител: Tongrun
Кат. номер: WP23
Гаранция: 0 месеца
5.00 лв.

Пиг тейл SC APC 1m KF

Производител: Tongrun
Кат. номер: KF-9APC
Гаранция: 0 месеца
5.16 лв.

Пиг тейл LC APC 1м, TG

Производител: Tongrun
Кат. номер: TG-9LCAPC-01L
Гаранция: 0 месеца
5.16 лв.

Пиг тейл LC 50/125 OM3 1m TG

Производител: Tongrun
Кат. номер: TF-Pig-OM3LC-01L
Гаранция: 0 месеца
5.20 лв.

Пиг тейл LC 9/125 2m, EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O0481.2
Гаранция: 0 месеца
5.72 лв.

Пиг тейл SC 9/125 OS2, 2m, EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O1022.2
Гаранция: 0 месеца
5.82 лв.

Съединител LSA UTP cat.5e Equip

Производител: OEM
Кат. номер: 135410
Гаранция: 0 месеца
6.38 лв.

Реглета разединителна 10“BKT

Производител: OEM
Кат. номер: 11330868
Гаранция: 0 месеца
6.46 лв.

Четириполюсна корда с клип

Производител: Tongrun
Кат. номер: WLF-PL020
Гаранция: 0 месеца
6.48 лв.

Пиг тейл ST 62.5/125 2m, EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O3313.2
Гаранция: 0 месеца
6.62 лв.

Сплайс касета с холдери за 12 сплайса

Производител: Tongrun
Кат. номер: FOPP-9012F
Гаранция: 0 месеца
6.76 лв.

Пиг тейл SC 50/125 2m EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: O3323.2
Гаранция: 0 месеца
7.00 лв.

Пиг тейл FC SM, 1m, HYC

Производител: Tongrun
Кат. номер: HYC-pigtail-FC
Гаранция: 0 месеца
7.00 лв.

Оптична кутия за 4xSC Simplex

Производител: Tongrun
Кат. номер: SP-006
Гаранция: 0 месеца
7.50 лв.

Съединител LSA Cat.7 600MHz EFB

Производител: EFB-Elektronik
Кат. номер: 37596.1
Гаранция: 0 месеца
7.55 лв.
183 намерени, страница 1 от 7