Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Безжични (WI-FI) ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

ZYXEL SFP-SX-D (Duplex-Mode) трансивър, (LC), Diagnostic data, single mode

Производител: ZyXEL
Кат. номер: ZYXEL-SFP-SX-D
Наличност: външен склад
Гаранция: 60 месеца
Тегло на пратката: 0.4 кг

Характеристики:
ZYXEL SFP-LX-10 1,25Gbit/s Single-mode 10km 1310nm SFP трансивър



Описание:

This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). It simultaneously complies with Gigabit Ethernet as specified in IEEE Std 802.31 and 1x Fiber Channel as defined in FC-PI 13.03.



Възможности:

Up to 1.25Gb/s data links

Hot-pluggable SFP footprint

1310nm Fabry-Perot (FP) laser transmitter

Duplex LC connector

Up to 10km on 9/125m Single-mode Fiber

Metal enclosure, for lower EMI

Single 3.3V power supply

Operating temperature range: 0C to 70C





Applications

Gigabit Ethernet

1x Fibre Channel

Switch to Switch interface

Switched backplane applications

Router/Server interface

Other optical transmission systems



Подробности:

Fiber Type Single-mode 9m

Fiber Count Duplex

Connector Type LC

Wavelength 1310nm

Budget 12.5dB

RX Sensitivity -20dBm

TX Power -8dBm

OEM Compatible with ZyXEL SFP-LX-10

Weight 18 g

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



274Фирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


ZYXEL SFP-LX-10 1,25Gbit/s Single-mode 10km 1310nm SFP трансивър

Производител: ZyXEL
Кат. номер: ZYXEL-SFP-LX-10-D
204.35 лв.

Polemounting Kit ZyXEL ACCESSORY-ZZ0103F

Производител: ZyXEL
Кат. номер: ACCESSORY-ZZ0103F
101.06 лв.

Zyxel NAP102, Nebula Cloud Managed 802.11ac 2x2 SU-MIMO Wireless Access Point inc. 3 Year Professional Pack

Производител: ZyXEL
Кат. номер: NAP102-ZZ0101F
270.78 лв.