Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Switch TP-LINK Switch TP-Link TL-SG3424P

Switch TP-Link TL-SG3424P

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG3424P
Наличност: в склад.
Гаранция: 36 месеца
Тегло на пратката: 5 кг
657.25 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 61.34 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI PAY! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!

Цена с включена безплатна доставка!


Характеристики:
 
HARDWARE FEATURES
Standards and ProtocolsIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE Ports (RJ45)Standard: 802.3at/af compliant
PoE Ports: 24 Ports
Power Supply: 320W
Dimensions (W X D X H)17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
Fan Quantity3
Power Supply100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane48Gbps
MAC Address Table8k
Packet Forwarding Rate35.7Mpps
Jumbo Frame10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 FeaturesIGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control ListL2?L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
SecurityIP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
ManagementWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
CertificationCE, FCC, RoHS
Package ContentsSwitch
Power Cord
Quick Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System RequirementsMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
EnvironmentOperating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



Фирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


TL-SG1005D 5-port Gigabit Комутатор, 5x10/100/1000M, plastic case

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG1005D
27.11 лв.

Switch TP-Link TL-SG1016

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG1016
134.18 лв.

T1500-28PCT Комутатор TP-LINK T1500-28PCT, 24x 10/100TX, 4 Gigabit порта, 2x Combo SFP слота, PoE+

Производител: Tp-Link
Кат. номер: T1500-28PCT
384.99 лв.