Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Switch TP-LINK 24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428X с 4-SFP+ слота

24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428X с 4-SFP+ слота

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG3428X
Наличност: в склад.
Гаранция: 36 месеца
Тегло на пратката: 1.5 кг
554.66 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 51.77 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI PAY! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!

Цена с включена безплатна доставка!


Характеристики:

Описание на продукта: 

TP-LINK 24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428X с 4-SFP+ слота

Характеристики: 


IPv6 Applications : DHCPv6 Snooping*
Захранване : 100?240VAC, 50/60Hz
Тип : Desktop switch
IPv6 Applications : IPv6 ACL*
L3 Switching Features : ARP Proxy
Сертификати : CE, FCC, RoHS
Производител : TP-LINK
Експлоатационни качества : Packet Forwarding Rate - 41.6Mpps
Сигурност : IP-MAC-Port Binding
VLAN : Selective QinQ
Сигурност : IPv6-MAC-Port Binding
IPv6 Applications : IPv6 TFTP
Сигурност : Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2
Метод на комутация : Store and Forward
Управление/Management : System Log
Филтър Swich - PoE, SFP : SFP+ slots
Управление/Management : SNMP v1, v2, and v3
Приложение : Rackmount
Гаранция : 60 месеца
IPv6 Applications : Ping6
Сигурност : Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
EAN : 6935364010522
Вид на монтаж : Rackmount
Вид на монтаж : Декстоп
VLAN : MAC VLAN: 30 Entries
Интерфейс : 1x Micro-USB Console Port
Сигурност : IP/Port/MAC based access control
Интерфейс : 4 SFP+ Ports
L3 Switching Features : Static ARP
Експлоатационни качества : Jumbo Frame 9KB
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1w
VLAN : VLAN VPN (QinQ)
Системни изисквания : Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
VLAN : IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
Управление/Management : Web UI
Експлоатационни качества : Spanning Tree Protocol (STP)/ Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
IPv6 : Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Сигурност : Broadcast Storm Control
IPv6 Applications : Http/Https
Захранване : Max. power consumption: 23.6W
Сигурност : Static/Dynamic/Permanent Port Security
Сигурност : IPv4 Source Guard
Тип : JetStream™
Филтър Swich скорост : Switching Capacity: 56 Gbps
Предаване на данни : 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
Предаване на данни : 1000BASE-X: MMF, SMF
Предаване на данни : 1000BASE-X MMF, SMF
Софтуерни функции : IEEE 802.1X: Port-Based Authentication with Guest VLAN Support
L3 Switching Features : DHCP Server/Relay
Управление/Management : Command Line Interface (CLI) through telnet
L2 Switching Features : 802.1ab LLDP/ LLDP-MED

Допълнителни снимки на продукта: 

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?





24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428X с 4-SFP+ слота

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG3428X
554.66 лв.

10-портов гигабитен настолен комутатор TP-Link TL-SG1210P с 8-PoE+ порта

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG1210P
193.96 лв.

TP-Link TL-SG1005P комутатор с 4 PoE порта

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG1005P(UN)
106.54 лв.