Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Switch TP-LINK 10-портов JetStream Gigabit Smart комутатор TP-Link TL-SG2210MP с 8 PoE+ порта

10-портов JetStream Gigabit Smart комутатор TP-Link TL-SG2210MP с 8 PoE+ порта

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG2210MP
Наличност: в склад.
Гаранция: 36 месеца
Тегло на пратката: 1.5 кг
321.23 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 29.98 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI PAY! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!



Характеристики:

Описание на продукта: 

TP-LINK 10-портов JetStream Gigabit Smart комутатор TP-Link TL-SG2210MP с 8 PoE+ порта

Характеристики: 


Продукт на промоция : N
Наличност : Ограничена наличност
Сертификати : RoHS
Производител : TP-LINK
Гаранция : 60 месеца
Критерии за валидност на гаранцията : Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят : Черен
Филтър Swich - PoE, SFP : SFP Slots
Филтър Swich - PoE, SFP : PoE+
Приложение : За дома
Работна температура : 0?~40? (32?~104?)
Температура на съхранение : -40?~70? (-40?~158?)
Работна влажност : 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение : 5%~90% без кондензация
Охлаждане : Активно
Системни изисквания : Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Тегло, кг. : ~1.5 кг
EAN : 6935364030674
Филтър Swich : 10 порта
Филтър Swich скорост : 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Филтър Swich скорост : Switching Capacity: 20 Gbps
Приложение : За бизнеса
Тип : Smart
Сертификати : CE
Интерфейс : 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports, all supporting PoE+
Тип : JetStream™
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1x
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1p
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3x
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3u
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3i
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3x Flow Control
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3 af
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3 at
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3az
Сертификати : FCC
Филтър Swich скорост : SFP
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3ad
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1d
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1s
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1w
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1q
Мрежови характеристики : Switching capacity 20 Gbps
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE802.3z
Предаване на данни : 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
Предаване на данни : 100BASE-FX: MMF, SMF
Мрежови характеристики : Auto-Negotiation
Предаване на данни : 1000BASE-X: MMF, SMF
Вид на монтаж : 13-inch rack-mountable steel case
Предаване на данни : 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Експлоатационни качества : Jumbo Frame 9KB

Допълнителни снимки на продукта: 

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?





Switch TP-Link TL-SF1008D

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SF1008D
27.42 лв.

8-портов 10/100 Mbps настолен комутатор TP-Link LS1008

Производител: Tp-Link
Кат. номер: LS1008
17.88 лв.

24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428 V2 с 4-SFP слота

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SG3428
280.94 лв.