Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории
Супер предложения
Laptop ASUS N580VD-FY588
ASUS N580VD-FY588 Изключителна цена!
1642.90 лв.

Switch Optone Комутатор Optone OPT-GY2014S20, 4 x GbE, 1 x SFP, 1310nm, IP40, индустриален----kupete-ot----PRO-BG----

Комутатор Optone OPT-GY2014S20, 4 x GbE, 1 x SFP, 1310nm, IP40, индустриален

Производител: OEM
Кат. номер: OPT-GY2014S20
Наличност: външен склад.
Гаранция: 24 месеца
Тегло на пратката: 0.3 кг
303.84 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 28.36 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI BANK ! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!

Цена с безплатна доставка за гр.София


Характеристики:


Комутатор Optone OPT-GY2014S20, 4 x GbE, 1 x SFP, 1310nm, IP40, индустриален
Индустриален комутатор с един SFP и четири медни гигабитни порта.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

Interface: 1 x Optical port (SFP) 1000Base-Fx, 4 x Ethernet port (RJ45) 10/100/1000Base-Tx
SFP: 1310nm, up to 20km
Protection Class: IP40

SPECIFICATION:

Interface: 1 x Optical port (SFP) 1000Base-Fx, 4 x Ethernet port (RJ45) 10/100/1000Base-Tx
SFP: 1310nm, up to 20km
Protection Class: IP40

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Optical TransmitterФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.


Комутатор Optone OPT-IES1038MP, 8 x FE PoE, 2 x GE SFP, IP40, управляем, индустриален

Производител: OEM
Кат. номер: OPT-IES1038MP
691.39 лв.

Комутатор Optone OPT-GY2014S20, 4 x GbE, 1 x SFP, 1310nm, IP40, индустриален

Производител: OEM
Кат. номер: OPT-GY2014S20
303.84 лв.