Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории
Купи изгодно
До изчерпване на наличностите купи на изключителна цена!
ASUS 90NB0JQ1-M04390 Asus UX433FN-A5087T,with Numpad, Intel Core i7-8565U (up to 4.1GHz, 8MB), 14" FHD (1920x1080) LED AG, 8GB LPDDR3, PCIEG3x2 NVME 256G M.2 SSD, NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5, Win Home 64 bit, Sleeve + USB3.0 to RJ45 cable, illum. Keybo
Asus UX433FN-A5087T,with Numpad, Intel Core i7-8565U (up to 4.1GHz, 8MB), 14" FHD (1920x1080) LED AG, 8GB LPDDR3, PCIEG3x2 NVME 256G M.2 SSD, NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5, Win Home 64 bit, Sleeve + USB3.0 to RJ45 cable, illum. Keyboard, Royal Blue
1996.80 лв.
Супер предложения
LG 27BK550Y-B LG 27BK550Y-B, 27" IPS LED AG, 5ms GTG, 1000:1, Mega:1 DFC, 250cd/m2, Full HD 1920x1080, D-Sub, DVI, Display Port, HDMI, USB 2.0, Speaker 1.2W x 2, Tilt, Height, Swivel, Pivot, PC Audio In, Headphone aut, Black
LG 27BK550Y-B, 27" IPS LED AG, 5ms GTG, 1000:1, Mega:1 DFC, 250cd/m2, Full HD 1920x1080, D-Sub, DVI, Display Port, HDMI, USB 2.0, Speaker 1.2W x 2, Tilt, Height, Swivel, Pivot, PC Audio In, Headphone aut, Black
426.00 лв.

Switch Optone Комутатор Optone OPT-GY2014S20, 4 x GbE, 1 x SFP, 1310nm, IP40, индустриален----kupete-ot----PRO-BG----

Комутатор Optone OPT-GY2014S20, 4 x GbE, 1 x SFP, 1310nm, IP40, индустриален

Производител: OEM
Кат. номер: OPT-GY2014S20
Наличност: външен склад.
Гаранция: 24 месеца
Тегло на пратката: 0.3 кг
300.96 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 28.09 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI BANK ! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!

Цена с безплатна доставка за гр.София


Характеристики:


Комутатор Optone OPT-GY2014S20, 4 x GbE, 1 x SFP, 1310nm, IP40, индустриален
Индустриален комутатор с един SFP и четири медни гигабитни порта.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

Interface: 1 x Optical port (SFP) 1000Base-Fx, 4 x Ethernet port (RJ45) 10/100/1000Base-Tx
SFP: 1310nm, up to 20km
Protection Class: IP40

SPECIFICATION:

Interface: 1 x Optical port (SFP) 1000Base-Fx, 4 x Ethernet port (RJ45) 10/100/1000Base-Tx
SFP: 1310nm, up to 20km
Protection Class: IP40

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Optical TransmitterФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.


Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ Switch

Производител: OEM
Кат. номер: JL356A
3635.97 лв.

Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-750W 48 port

Производител: OEM
Кат. номер: ES-48-750W
1979.14 лв.

Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Switch

Производител: OEM
Кат. номер: JL357A
5530.61 лв.