Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Категории
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула

Рутери ZyXEL NBG6604-EU0101F ZyXEL NBG6604, AC1200 Dual-Band Wireless Router

ZyXEL NBG6604, AC1200 Dual-Band Wireless Router

ZyXEL NBG6604, AC1200 Dual-Band Wireless Router
Производител: ZyXEL
Кат. номер: NBG6604-EU0101F
Наличност: в склад
Гаранция: 24 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:
ZyXEL NBG6604, AC1200 Dual-Band Wireless Router

Брой портове WAN (скорост) : 1x10/100Base-TX

Брой портове LAN (скорост) : 4x10/100Base-TX

WLAN стандарт : 802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac

3G/4G : -

Портове USB : -

Сигурност : Wireless Security: WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS; Network Address Translation (NAT); Stateful Packet Inspection (SPI); Deny of Service (DoS) Prevention

Други : Dimensions (WxDxH): 202 x 133 x 29 mm

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



Рутер


ZyXEL NBG6617, Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC1300 Media Router, 802.11ac (400Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 1xUSB 3.0, SPI firewall, DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth managemen

ZyXEL NBG6617, Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC1300 Media Router, 802.11ac (400Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 1xUSB 3.0, SPI firewall, DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth managemen
Производител: ZyXEL
Кат. номер: NBG6617-EU0101F
197.22 лв.

ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery

ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery
Производител: ZyXEL
Кат. номер: WAH7706-EU01V2F
239.69 лв.

Безжичен рутер ZyXEL NBG-418N v2, N300, 2x 5dBi антени

Безжичен рутер ZyXEL NBG-418N v2, N300, 2x 5dBi антени
Производител: ZyXEL
Кат. номер: NBG-418NV2-EU0101F
36.17 лв.