Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Панели и аксесoари

Крепежи

Производител: OEM
Кат. номер: SC-0030
Гаранция: 0 месеца
0.76 лв.

Лицев панел Dahua PFM971-1, 86x86, за 1x RJ45 вложки, бял

Производител: DAHUA ELECTRONIC
Кат. номер: PFM971-1
Гаранция: 0 месеца
4.01 лв.

Лицев панел Dahua PFM971-2, 86x86, за 2x RJ45 вложки, бял

Производител: DAHUA ELECTRONIC
Кат. номер: PFM971-2
Гаранция: 0 месеца
4.32 лв.

Вложка Dahua PFM970-5EU, UTP RJ45 Cat.5e, TIA 568A/B, бял

Производител: DAHUA ELECTRONIC
Кат. номер: PFM970-5EU
Гаранция: 0 месеца
4.75 лв.

Вложка Dahua PFM970-6U, UTP RJ45 Cat.6, TIA 568A/B, бял

Производител: DAHUA ELECTRONIC
Кат. номер: PFM970-6U
Гаранция: 0 месеца
5.40 лв.

Розетка 2xRJ45 за монтаж под мазилка

Производител: EFB Elektronik
Кат. номер: ET-25109
Гаранция: 0 месеца
6.26 лв.

Розетка 1xRJ45 за монтаж под мазилка

Производител: EFB Elektronik
Кат. номер: ET-25108
Гаранция: 0 месеца
6.26 лв.

Assmann, Eкранирана розетка 1xRJ45 cat.5e, повърхностен монтаж

Производител: Assman
Кат. номер: FA-1003DSF-8-C5E
Гаранция: 12 месеца
6.72 лв.

Конектор UTP Cat.6 EFB

Производител: EFB Elektronik
Кат. номер: E-20081
Гаранция: 0 месеца
7.28 лв.

Simplex Jumper SC-SC, 9/125µ, OS2, steel armored 30m

Производител: OEM
Кат. номер: Jumper SC-SC30m
Гаранция: 0 месеца
33.70 лв.

19“ Разклонител 8x220V шуко с ключ, ICS

Производител: ICS
Кат. номер: 2397
Гаранция: 12 месеца
45.56 лв.

Simplex Jumper SC-SC, 9/125µ, OS2, steel armored 50m

Производител: OEM
Кат. номер: Jumper SC-SC50m
Гаранция: 0 месеца
45.82 лв.

Пач панел Dahua PFM973M-5EU-24, 1U, UTP cat.5e, T568A/T568B, черен

Производител: DAHUA ELECTRONIC
Кат. номер: PFM973M-5EU-24
Гаранция: 0 месеца
85.56 лв.
13 намерени, страница 1 от 1