Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории
Супер предложения
Laptop ASUS N580VD-FY588
ASUS N580VD-FY588 Изключителна цена!
1642.90 лв.

Панели и аксесoари

Лицев панел Dahua PFM971-1, 86x86, за 1x RJ45 вложки, бял

Производител: Dahua
Кат. номер: PFM971-1
Гаранция: 0 месеца
4.46 лв.

Лицев панел Dahua PFM971-2, 86x86, за 2x RJ45 вложки, бял

Производител: Dahua
Кат. номер: PFM971-2
Гаранция: 0 месеца
4.80 лв.

Вложка Dahua PFM970-5EU, UTP RJ45 Cat.5e, TIA 568A/B, бял

Производител: Dahua
Кат. номер: PFM970-5EU
Гаранция: 0 месеца
5.28 лв.

Вложка Dahua PFM970-6U, UTP RJ45 Cat.6, TIA 568A/B, бял

Производител: Dahua
Кат. номер: PFM970-6U
Гаранция: 0 месеца
6.00 лв.

Assmann, Eкранирана розетка 1xRJ45 cat.5e, повърхностен монтаж

Производител: Assman
Кат. номер: FA-1003DSF-8-C5E
Гаранция: 12 месеца
6.72 лв.

Simplex Jumper SC-SC, 9/125µ, OS2, steel armored 30m

Производител: OEM
Кат. номер: Jumper SC-SC30m
Гаранция: 0 месеца
33.70 лв.

Simplex Jumper SC-SC, 9/125µ, OS2, steel armored 50m

Производител: OEM
Кат. номер: Jumper SC-SC50m
Гаранция: 0 месеца
45.82 лв.

Пач панел Dahua PFM973M-5EU-24, 1U, UTP cat.5e, T568A/T568B, черен

Производител: Dahua
Кат. номер: PFM973M-5EU-24
Гаранция: 0 месеца
84.07 лв.
8 намерени, страница 1 от 1