Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Ново TP-LINK 12-портов 10G интелигентен комутатор TP-Link JetStream T1700X-16TS с 4 SFP+ слота

12-портов 10G интелигентен комутатор TP-Link JetStream T1700X-16TS с 4 SFP+ слота

Производител: Tp-Link
Кат. номер: T1700X-16TS(UN)
Наличност: в склад.
Гаранция: 24 месеца
Тегло на пратката: 1.5 кг
1638.19 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 152.90 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI PAY! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!

Цена с включена безплатна доставка!


Характеристики:

Описание на продукта: 

TP-LINK 12-портов 10G интелигентен комутатор TP-Link JetStream T1700X-16TS с 4 SFP+ слота

Характеристики: 


Производител : TP-LINK
Гаранция : 60 месеца
Критерии за валидност на гаранцията : Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят : Черен
Наличност : Ограничена наличност
Продукт на промоция : N
Филтър Swich : 12 порта
Филтър Swich скорост : 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Филтър Swich - PoE, SFP : SFP+ slots
Приложение : Rackmount
Интерфейс : 12 100/1000/10G Base-T RJ45 порта
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3 an
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3ae
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3i
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3u
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.3x
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1p
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1x
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1q
Предаване на данни : 1000BASE-X: MMF, SMF
Предаване на данни : 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
Експлоатационни качества : Number of Static Routes: 32 IPv4
Експлоатационни качества : Number of IP Interfaces: 16
Експлоатационни качества : MAC Address Table -16k
IPv6 : TCPv6/UDPv6
IPv6 : IPv6 neighbor discovery (ND)
IPv6 : Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
Сигурност : L2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address
Сигурност : SSH v1/v2
Сигурност : DoS Defence (Dos Defend)
Сигурност : SSL v3/TLSv1
Сигурност : IP-MAC-Port Binding
Сигурност : DHCP Snooping
L2 Switching Features : 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
L2 Switching Features : LLDP, LLDP-MED
L2 Switching Features : Static Routing
L2 Switching Features : Supports up to 4K simultaneous VLANs
L2 Switching Features : Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Софтуерни функции : System Diagnose: VCT
Софтуерни функции : Firmware Upgrade: TFTP & Web
Quality of Service : IPv6 QoS
Quality of Service : Support 8 priority queues
Quality of Service : Support 802.1p CoS/DSCP priority
VLAN : MAC/Protocol-based VLAN
Филтър Swich скорост : Switching capacity: 320 Gbps
Приложение : За бизнеса
Интерфейс : 4 x 10G SFP+ ports
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1d
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1w
Съвместимост с мрежови стандарти : IEEE 802.1s
Предаване на данни : 10GBASE-LR; 10GBASE-SR

Допълнителни снимки на продукта: 

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?





24-портов неуправляем 10/100 Mbps комутатор TP-Link TL-SL1226P с 2-гигабитни PoE+ порта

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SL1226P
489.33 лв.

Многоцветна електрическа крушка TP-Link Tapo L530E

Производител: Tp-Link
Кат. номер: Tapo L530E
32.08 лв.

12-портов 10G интелигентен комутатор TP-Link JetStream T1700X-16TS с 4 SFP+ слота

Производител: Tp-Link
Кат. номер: T1700X-16TS(UN)
1638.19 лв.