Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Ново MY-9LCSC-08L Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC 8m MY

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC 8m MY

Производител: OEM
Кат. номер: MY-9LCSC-08L
Наличност: НЯМА НАЛИЧНОСТ
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: кг
НЯМА НАЛИЧНОСТ

Характеристики:
Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC 8m MY


Оптична корда дуплекс 9/125 LC-SC 8m MY


Цвят:
Категория:
Тип:
Дължина:
Конектори:
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?






Разклонител за запалката на кола HAMA 3-Way, 12V, кабел, Черен

Производител: OEM
Кат. номер: HAMA-93839
27.28 лв.

Опт. кабел 8F 50/125 OM3 LSZH CPR EFB

Производител: OEM
Кат. номер: 54508.1A-CPR
5.96 лв.

1U 19“ Опт.панел 12xSC duplex OM3, sliding EFB

Производител: OEM
Кат. номер: B61203.12OM3
149.85 лв.