Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Ново MY-9LCLC-50L Оптична корда дуплекс 9/125 LC-LC, 50m, MY

Оптична корда дуплекс 9/125 LC-LC, 50m, MY

Производител: OEM
Кат. номер: 0000000000
Наличност: НЯМА НАЛИЧНОСТ
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: кг
НЯМА НАЛИЧНОСТ

Характеристики:
Оптична корда дуплекс 9/125 LC-LC, 50m, MY


Оптична корда дуплекс 9/125 LC-LC, 50m, MY


Цвят:
Категория:
Тип:
Дължина:
Конектори:
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?






Метеостанция HAMA Action, Температура, Влажност, Бяла

Производител: OEM
Кат. номер: HAMA-186412
30.70 лв.

HDMI Extender до 50м, Assmann

Производител: OEM
Кат. номер: DS-55100-1
165.11 лв.

Метеостанция HAMA Touch, Температура, Влажност, Черена

Производител: OEM
Кат. номер: HAMA-186314
43.69 лв.