Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Ново Fast-SC Бърз конектор SC/PC

Бърз конектор SC/PC

Производител: OEM
Кат. номер: 0000000000
Наличност: НЯМА НАЛИЧНОСТ
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: кг
НЯМА НАЛИЧНОСТ

Характеристики:
Бърз конектор SC/PC


Бърз конектор SC/PC


Цвят:
Категория:
Тип:
Дължина:
Конектори:
Мрешова скорост:
Брой_жила_или_влакна:
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?






Оптична корда дуплекс SC-SC 50/125, OM3,20m, EFB

Производител: OEM
Кат. номер: O7413.20
55.74 лв.

Уеб камера с микрофон DELTACO TriVision, Full-HD, USB2.0, Микрофон, Черна

Производител: OEM
Кат. номер: DEL-CAM-3006460
72.70 лв.

Метеостанция HAMA Touch, Температура, Влажност, Черена

Производител: OEM
Кат. номер: HAMA-186314
43.69 лв.