Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Ново CISCO GLC-TE= CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Catego----kupete-ot----PRO-BG----

CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

Производител: CISCO
Кат. номер: GLC-TE=
Наличност: в склад
Гаранция: 12 месеца
Тегло на пратката: 0.3 кг
397.51 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 37.10 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI PAY! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!



Характеристики:
CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
id="p2600178">
CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire



Manufacturer
CISCO


Manufacturer Part No
GLC-TE=



Product Features


  • Backward compatible
  • Digital optical monitoring
  • UDI compliant
  • Extended temperature range of operation








General


Device Type

SFP (mini-GBIC) transceiver module

Form Factor

Plug-in module

Networking


Connectivity Technology

Wired

Cabling Type

1000Base-T

Data Link Protocol

GigE

Data Transfer Rate

1 Gbps

Features

Full duplex capability, hot swap module replacement

Compliant Standards

IEEE 802.3

Expansion / Connectivity


Interfaces

1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45

Environmental Parameters


Min Operating Temperature

-5 °C

Max Operating Temperature

85 °C

Compatibility Information


Designed For

Cisco 20-port 1-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter


Cisco Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118


Cisco Nexus 7700 F3-Series 48-Port Fiber 1 and 10G Ethernet Module, 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX, 9372PX-E, 9396PX, 9396PX Hot Air Exhaust

Technical data provided by third party. We assume no liability for errors within these data.

CISCO

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?





CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM

Производител: CISCO
Кат. номер: GLC-SX-MMD=
441.67 лв.

CISCO Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module

Производител: CISCO
Кат. номер: C9300-NM-8X
2286.42 лв.

CISCO 1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1550nm DOM

Производител: CISCO
Кат. номер: GLC-ZX-SMD=
5187.92 лв.