Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Fiber optic panels, adapters and other - Panduit

Съединител за оптика

Производител: Panduit
Кат. номер: F250BT-C
Гаранция: 0 месеца
0.90 лв.

Каб.обувка за оптика 3мм

Производител: Panduit
Кат. номер: FSCBT3BU-X
Гаранция: 0 месеца
1.06 лв.

Кабелна обувка за оптичен конектор (3мм)

Производител: Panduit
Кат. номер: FMCBT3BL-X
Гаранция: 0 месеца
1.06 лв.

Сплайс касета за 24 сплайса ALF

Производител: OEM
Кат. номер: PM-PS-008
Гаранция: 0 месеца
5.00 лв.

Опт. кабел 12F SM 9/125 MTD HFFR, Teldor

Производител: OEM
Кат. номер: 95L599X12BZ100T
Гаранция: 0 месеца
5.26 лв.

Сплайс касета с холдери за 12 сплайса, черна

Производител: OEM
Кат. номер: FS-020-12-R
Гаранция: 0 месеца
12.69 лв.

Сплайс касета за 24 сплайса, Panduit

Производител: Panduit
Кат. номер: FSC24
Гаранция: 0 месеца
13.96 лв.

Сплайс касета метална за 12 сплайса

Производител: OEM
Кат. номер: FA-ST-02-IV
Гаранция: 0 месеца
14.50 лв.

Duplex LC Fiber Adapter (BU) With Module (BU) Zi

Производител: Panduit
Кат. номер: CMDSLCZBU
Гаранция: 0 месеца
23.36 лв.

Стрипер за оптика (за 2мм, 0,9мм, 0,25 coating)

Производител: DIGITUS
Кат. номер: DN-FO-FS1
Гаранция: 0 месеца
46.58 лв.

Кабел MIKROTIK SFP+ 1m direct attach cable

Производител: MikroTik
Кат. номер: S+DA0001
Гаранция: 12 месеца
63.25 лв.

Опт. корда mSFP to LC, OM4, Duplex, LSZH, 2m

Производител: Panduit
Кат. номер: FZNLCMLE2LM002
Гаранция: 0 месеца
85.25 лв.

Опт. корда mSFP to LC, OM4, Duplex, LSZH, 3m

Производител: Panduit
Кат. номер: FZNLCMLE2LM003
Гаранция: 0 месеца
87.16 лв.

Оптичен панел 3M SPP3-E-1CS, 12 порта/ 24 влакна, 1U, сив, SC SX, LC DX

Производител: 3M
Кат. номер: DE010016553
Гаранция: 0 месеца
137.86 лв.

Опт. панел 24 порта LC dupl. OM3 Panduit

Производител: Panduit
Кат. номер: NKFD1W24AQDLC
Гаранция: 0 месеца
284.85 лв.

FAP 12 LC keyed RED

Производител: Panduit
Кат. номер: FAP12WBRDDLCZ
Гаранция: 0 месеца
399.91 лв.

Модул с две претерм. касети 6 модула duplex LC

Производител: Panduit
Кат. номер: FQLZ12XXM012N
Гаранция: 0 месеца
754.42 лв.
17 намерени, страница 1 от 1