Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

FiberRunner Routing System

Опт. кабел 12F, SM 9/125 Armored

Производител: OEM
Кат. номер: GYXTW-12G652D
Гаранция: 0 месеца
1.58 лв.

Опт. кабел 4F SM 9/125 LSZH BKT

Производител: OEM
Кат. номер: 10250102
Гаранция: 0 месеца
1.58 лв.

Дуплекс адаптер SC SM Alfafonet

Производител: Alfafonet
Кат. номер: ADP-DXPCSCPL-FG
Гаранция: 0 месеца
2.26 лв.

Симплекс адаптер SC SM Alfafonet

Производител: OEM
Кат. номер: ADP-SXPCSCPL-FG
Гаранция: 0 месеца
2.26 лв.

Опт.кабел zipcord 50/125 OM3 EFB

Производител: OEM
Кат. номер: 56007.1
Гаранция: 0 месеца
2.66 лв.

Дуплекс адаптер LC SM Alfafonet

Производител: OEM
Кат. номер: ADP-DXPCLCPL-FG
Гаранция: 0 месеца
4.38 лв.

Опт. кабел 4F 50/125 OM4 LSZH, BKT

Производител: OEM
Кат. номер: 10250502
Гаранция: 0 месеца
4.52 лв.

19“ 1U Опт. панел 12xSC duplex+12xRJ45, черен AL

Производител: OEM
Кат. номер: 102001-BL.13
Гаранция: 0 месеца
9.18 лв.

19“ 1U Опт. панел 24xST, черен ALF

Производител: OEM
Кат. номер: 102001-BL.02
Гаранция: 0 месеца
9.18 лв.

Оптична кутия 12xSC simplex/LC duplex, Alfafonet

Производител: Alfafonet
Кат. номер: 103001-BL.00-103001-B...
Гаранция: 0 месеца
28.26 лв.

Patch cord fibre optic - OM 3 multimodules (50/125 ?m) - LC/LC duplex - 2 m. Legrand cabling system LCS? fibre optic - patch cords.Suitable for 10 Giga Ethernet networks.Optic losses max/Master: 0.25 dB.For multimode installations 50/125 ?m, type

Производител: LEGRAND
Кат. номер: LN032616
Гаранция: 0 месеца
30.87 лв.

Съединител FiberRunner 4x4 QuikLock Coupler

Производител: Panduit
Кат. номер: FRBC4X4YL
Гаранция: 0 месеца
33.56 лв.

Велкро 10m Panduit

Производител: Panduit
Кат. номер: TTR-35RX0
Гаранция: 0 месеца
35.69 лв.

Оптична кутия 24xSC duplex сива, Alfafonet

Производител: Alfafonet
Кат. номер: 103011-BL.00-103011-B...
Гаранция: 0 месеца
43.74 лв.

Капак за канал Hinged, Snap-On, 4“ x 4“ (100mm x

Производител: Panduit
Кат. номер: FRHC4YL2
Гаранция: 0 месеца
49.71 лв.

Съединител FiberRunner 6X4 coupler

Производител: Panduit
Кат. номер: FRBC6X4YL
Гаранция: 0 месеца
52.01 лв.

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UF-SM-1G-S
Гаранция: 12 месеца
52.27 лв.

3-sided vertical tee trumpet spillout

Производител: Panduit
Кат. номер: FTR4X4YL
Гаранция: 0 месеца
55.49 лв.

FiberRunner Скоба за шпилка for Wyr

Производител: Panduit
Кат. номер: FRTBWG18BL
Гаранция: 0 месеца
61.10 лв.

3-Sided BRC Trumpet Spillout for 4x4 FiberRunner

Производител: Panduit
Кат. номер: FRTR4X4YL
Гаранция: 0 месеца
73.55 лв.

Channel cover for FR6X4YL2

Производител: Panduit
Кат. номер: FRHC6YL2
Гаранция: 0 месеца
81.99 лв.

Channel, 6“ x 4“ (150mmx100mm), 2m, FiberRunner

Производител: Panduit
Кат. номер: FR6X4YL2
Гаранция: 0 месеца
121.89 лв.

Вертикално откл. за 6X4 FibberRunner

Производител: Panduit
Кат. номер: FRVT6X4YL
Гаранция: 0 месеца
175.30 лв.
23 намерени, страница 1 от 1