Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори Ubiquiti Модул Ubiquiti UF-SM-1G-S-20, U Fiber, SFP 1.25G, SM, 3km, LC simplex----kupete-ot----PRO-BG----

Модул Ubiquiti UF-SM-1G-S-20, U Fiber, SFP 1.25G, SM, 3km, LC simplex

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UF-SM-1G-S-20
Наличност: в склад.
Гаранция: 24 месеца
Тегло на пратката: 0.3 кг
417.72 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 38.99 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI PAY! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!



Характеристики:

Модул Ubiquiti UF-SM-1G-S-20, U Fiber, SFP 1.25G, SM, 3km, LC simplex


СПЕЦИФИКАЦИЯ:



SPECIFICATION:


 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Optical Transmitter


U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UF-MM-10G
90.60 лв.

Кабел Ubiquiti UDC-1 UniFi за директно свързване 10Gbps 1m

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UDC-1
44.12 лв.

Модул Ubiquiti UF-SM-1G-S-20, U Fiber, SFP 1.25G, SM, 3km, LC simplex

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UF-SM-1G-S-20
417.72 лв.