Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори UBIQUITI UF-RJ45-1G Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ4----kupete-ot----PRO-BG----

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UF-RJ45-1G
Наличност: в склад
Гаранция: 12 месеца
Тегло на пратката: 0.03 кг

Характеристики:
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Съкратено Описание: RJ45 - SFP Transceiver Module
Стандарт на конектора: mini-GBIC
LAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Тип пакет: С опаковка
Скорост на пренос на данни: 1 Gbps
Форм фактор: Module
Брой LAN интерфейси: 1
Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: Да
Гаранционни условия (месец): 12 месеца
Критерии за валидност на гаранцията: Сериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг): 0.03 kg
Тегло на пакет - Нето (кг): 0.2 kg
Брой в пакет: 1
Тегло на кашон - Бруто (кг): 0.03 kg
Retail Packaging Net Weight Carton: 0.1 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic: 0.1 kg
Пакети в кашон: 1

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



Трансийвър


GPON OLT Ubiquiti SFP модули за UFiber OLT, 1 x SC/UPC, до 20 km

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UF-GP-B
184.02 лв.

Модул Ubiquiti SFP+, 1270nm/1330nm, 10km, LC, комплект 2 бр.

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UF-SM-10G-S
359.79 лв.

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Производител: Ubiquiti
Кат. номер: UF-RJ45-1G
40.77 лв.