Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори Tongrun ROCBL3524-03CD SFP модул за едно влакно 1.25G Tx1310nm 3km RCO

SFP модул за едно влакно 1.25G Tx1310nm 3km RCO

Производител: Tongrun
Кат. номер: ROCBL3524-03CD
Наличност: външен склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.3 кг

Характеристики:

SFP модул за едно влакно 1.25G Tx1310nm 3km RCO


SFP модул за едно влакно 1.25G Tx1310nm 3km RCO

The SFP-BIDI transceivers are high performance, cost effective modules supporting dual data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps and 20km transmission distance with SMF.

The transceiver consists of three sections: a FP laser transmitter, a PIN photodiode integrated with a trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit. All modules satisfy class I laser safety requirements.

The transceivers are compatible with SFP Multi-Source Agreement (MSA) and SFF-8472. For further information, please refer to SFP MSA.
 



Цвят:
Категория:
Тип:Single Mode 9/125
Дължина:
Конектори:LC
Мрешова скорост:1000
Брой_жила_или_влакна:
Размер:
Врати:
Височина:
Тип система:

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Конвертори/SFP
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


POE 1 порт Gigabit injector

Производител: Tongrun
Кат. номер: 1POE-GB
14.88 лв.

POE 4 порт инжектор - изолиран

Производител: Tongrun
Кат. номер: 4POE-INJ
44.88 лв.

Конвертор SM SC Simpex 25km, 10/100

Производител: Tongrun
Кат. номер: SR-MC-11S25B
82.15 лв.