Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, Tx1550/ Rx1310nm, 20Km----kupete-ot----PRO-BG----

MC111CS Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, Tx1550/ Rx1310nm, 20Km

Производител: Tp-Link
Кат. номер: MC111CS
Наличност: в склад
Гаранция: 36 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:


Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, Tx1550/ Rx1310nm, 20Km
MC111CS е създаден да конвертира 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper. Поддържа IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX стандарти.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

Автоматично разпознаване на 10/100Mbps и автоматично MDI/MDIX за TX порта
Съвместим с 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX стандарти
Разширена оптична свързаност до 2km

SPECIFICATION:

Auto negotiation of 10/100Mbps and auto MDI/MDIX for TX port
Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
Extends fiber distance up to 2km

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Optical TransmitterФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


MC111CS Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, Tx1550/ Rx1310nm, 20Km

Производител: Tp-Link
Кат. номер: MC111CS
54.14 лв.

TL-MC1400 14-slot unmanaged Fiber Converter Шаси,single PSU,19-inch rack mountable

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-MC1400
354.92 лв.

TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SM321B
21.23 лв.