Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km----kupete-ot----PRO-BG----

MC210CS Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km

Производител: Tp-Link
Кат. номер: MC210CS
Наличност: в склад.
Гаранция: 36 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km
MC210CS е създаден да конвертира 1000BASE-LX/LH fiber to 1000Base-T copper. Поддържа IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-LX/LH стандарти.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

Работи на 1000Mbps в Full-Duplex режим за двата TX порта и FX порт
Поддържа автоматично MDI/MDIX за TX порта
Разширена оптична свързаност до 15km
Външно захранване

SPECIFICATION:

Works at 1000Mbps in Full-Duplex mode for both TX port and FX port
Supports auto MDI/MDIX for TX port
Extends fiber distance up to 15km
External power supply

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Optical TransmitterФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


SFP+ модул TP-Link TXM431-SR, Multi-mode, LC

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TXM431-SR
71.67 лв.

MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Конвертор,550m

Производител: Tp-Link
Кат. номер: MC200CM
66.98 лв.

MC112CS Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM,SC fiber, Tx1310/ Rx1550nm,20Km

Производител: Tp-Link
Кат. номер: MC112CS
54.14 лв.