Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot----kupete-ot----PRO-BG----

MC220L Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot

Производител: Tp-Link
Кат. номер: MC220L
Наличност: в склад
Гаранция: 36 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:

Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot
MC220L e е създаден да конвертира 1000BASE-SX/LX/LH fiber to 1000Base-T copper . Поддържа IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH стандарти.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

Работи на 1000Mbps в Full-Duplex режим за двата TX порт и FX порт
Поддържа автоматично MDI/MDIX за TX порт
Разширена оптична свързаност до 0.55км за multi-mode fiber и 10км за single-mode fiber
Външно захранване

SPECIFICATION:

Works at 1000Mbps in Full-Duplex mode for both TX port and FX port
Supports auto MDI/MDIX for TX port
Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
External power supply

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Optical TransmitterФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


MC210CS Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km

Производител: Tp-Link
Кат. номер: MC210CS
66.98 лв.

TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SM321B
21.23 лв.

TL-SM311LS Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км.

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SM311LS
25.01 лв.