Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, SM, 10км.----kupete-ot----PRO-BG----

TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, SM, 10км.

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SM321A
Наличност: в склад
Гаранция: 36 месеца
Тегло на пратката: 0.15 кг

Характеристики:
1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, SM, 10км.
TL-SM321A е съвместим с последния стандарт 1000Base-BX за пренос. С него вие можете да увеличите дистанцията до 10км.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

WDM Bi-Directional SFP модул
поддържа WDM Bi-Directional технология, използва single strand of fiber, пести средства

SPECIFICATION:

WDM Bi-Directional SFP Module
Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Optical TransmitterФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


MC210CS Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km

Производител: Tp-Link
Кат. номер: MC210CS
66.98 лв.

TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, SM, 10км.

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SM321A
41.12 лв.

TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км

Производител: Tp-Link
Кат. номер: TL-SM321B
21.23 лв.