Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори Skross универсален адаптер 220V World Adapter MUV USB -2x USB за 150 държави

Skross универсален адаптер 220V World Adapter MUV USB -2x USB за 150 държави

Производител: OEM
Кат. номер: SKROSS-1302150
Наличност: в склад
Гаранция: 12 месеца
Тегло на пратката: 0.05 кг

Характеристики:
Skross универсален адаптер 220V World World Adapter MUV USB за 150 държави



Проектиран в Швейцария

Подходящи за всички-2 полюсни (открити) устройства

Dual Port /2x/ USB за зареждане на USB устройства

Приложими за: Euro, САЩ / Япония, Австралия/Китай, Великобритания (UK не в швейцарския вариант)

Прибиращи се клеми: Евро, САЩ/Япония, Australien/Китай, UK

Захранващо напрежение: 100V - 250V

Max. товар: 2.5A (авио версия 10A)

Мощност: например 100V - 250W / 250V - 625W

(авио версия 100V - 1000W / 250V - 2500W)

Вграден предпазител: T2.5A (авио версия T10A)

USB изход: 5V / 2100mAWorld Adapter MUV USB


Designed in Switzerland
Suitable for all 2-pole (unearthed) devices
Dual USB Port for charging USB devices
Receptacles for: Euro, USA/Japan, Australia/China,
UK (UK not in the Swiss version)
Retractable plugs: Euro, USA/Japan, Australien/China, UK
Input voltage: 100V 250V
Max. load: 2.5A (airline version 10A)
Power rating: e.g. 100V 250W / 250V 625W
(airline version 100V 1000W / 250V 2500W)
Integrated fuse: T2.5A (airline version T10A)
USB output: 5V / 2100mA

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



507Фирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


SFP+ модул 10G 1310nm 20km LC

Производител: OEM
Кат. номер: 6C-SFP+-LH
76.08 лв.

SFP модул за едно влакно 1.25G Tx1550nm 3km OLK

Производител: OEM
Кат. номер: OLSB5312L-CD03
29.65 лв.

SFP+ модул за едно влакно 10G 1330/1270nm 10km O

Производител: OEM
Кат. номер: OLSB321XL-CD10
105.97 лв.