Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM, LC simplex----kupete-ot----PRO-BG----

Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM, LC simplex

Производител: Optone
Кат. номер: SFP-WDM-SM-0220A
Наличност: в склад
Гаранция: 24 месеца
Тегло на пратката: 0.3 кг

Характеристики:

Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM, LC simplex


СПЕЦИФИКАЦИЯ:



SPECIFICATION:


 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




Optical Transmitter
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM, LC simplex

Производител: Optone
Кат. номер: SFP-WDM-SM-0220A
33.51 лв.

Модул Optone SFP 10Gbps, 1310nm, LR, 10km, DDM, LC duplex

Производител: Optone
Кат. номер: SFP-10GB-LR
141.98 лв.

Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ45

Производител: Optone
Кат. номер: GLC-T-B
66.96 лв.