Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Multi Mode, up to 300 meter----kupete-ot----PRO-BG----

SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Multi Mode, up to 300 meter

Производител: MikroTik
Кат. номер: S_85DLC03D
Наличност: в склад.
Гаранция: 12 месеца
Тегло на пратката: 0.2 кг

Характеристики:


SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Multi Mode, up to 300 meter
Модула е тестван и съвместим с CCR1036-8G-2S+ и CCR1036-8G-2S+EM. Той е съвместим и с устройства, които не са MikroTik.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

Data Rate:10G
Distance:300m
Mode:MM
Wavelength:850nm
Connector:LC
Format:SFP+

SPECIFICATION:

Data Rate:10G
Distance:300m
Mode:MM
Wavelength:850nm
Connector:LC
Format:SFP+

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




MikroTikФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC, up to 550 meter Multi Mode, DDM

Производител: MikroTik
Кат. номер: S-85DLC05D
36.31 лв.

SFP модул MikroTik Q+85MP01D, 40Gbps, 850nm, QSFP+, MM, 150m

Производител: MikroTik
Кат. номер: QPlus85MP01D
125.38 лв.

SFP модул MikroTik S-55DLC80D, 1.25G, 1550nm Dual LC UPC, up to 80km SM

Производител: MikroTik
Кат. номер: S-55DLC80D
76.19 лв.