Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC, up to 550 meter Multi Mode, DDM----kupete-ot----PRO-BG----

SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC, up to 550 meter Multi Mode, DDM

Производител: MikroTik
Кат. номер: S-85DLC05D
Наличност: в склад
Гаранция: 12 месеца
Тегло на пратката: 0.1 кг

Характеристики:


SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC, up to 550 meter Multi Mode, DDM
SFP модула е тестван и е съвместим с RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN и CCR1036-12G-4S, както и с устройства, които не са произведени от MikroTik.

СПЕЦИФИКАЦИЯ:

Mode: MM
Data Rate:1.25G
Distance:550M
Wavelength:850nm
Connector: Dual LC
compatible with non-MikroTik SFP devices: Yes

SPECIFICATION:

Mode: MM
Data Rate:1.25G
Distance:550M
Wavelength:850nm
Connector: Dual LC
compatible with non-MikroTik SFP devices: Yes

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




MikroTikФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Оптичен кабел Mikrotik SFP+ 3m direct attach cable

Производител: MikroTik
Кат. номер: S+DA0003
93.32 лв.

SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM

Производител: MikroTik
Кат. номер: S-3553LC20D
139.62 лв.

40 Gbps QSFP+ прекъсващ кабел към 4x10G SFP+

Производител: MikroTik
Кат. номер: Q+BC0003-S+
114.79 лв.