Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори MIKROTIK SFP+ модул Mikrotik S+RJ10

SFP+ модул Mikrotik S+RJ10

Производител: MikroTik
Кат. номер: S+RJ10
Наличност: в склад.
Гаранция: 12 месеца
Тегло на пратката: 0.1 кг

Характеристики:

Описание на продукта: 

MIKROTIK SFP+ модул Mikrotik S+RJ10

Характеристики: 


Гаранция : 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Производителност : Data rate: 10 Gbps SFP+
Производителност : Data Rate 1.25Gbps
Интерфейс : 10 G SFP+ port
Производител : MIKROTIK
Критерии за валидност на гаранцията : Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят : Aluminium
Наличност : Изчерпани
Производителност : Data Rate 1.25Gbps up to 10km
Сертификати : FCC, CE
Наличност : Ограничена наличност

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?




За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


40 Gbps QSFP+ прекъсващ кабел към 4x10G SFP+

Производител: MikroTik
Кат. номер: Q+BC0003-S+
114.79 лв.

SFP+ модул Mikrotik S+RJ10

Производител: MikroTik
Кат. номер: S+RJ10
130.34 лв.

SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Multi Mode, up to 300 meter

Производител: MikroTik
Кат. номер: S_85DLC03D
116.95 лв.