Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ прекъсващ кабел към 4x10G SFP+

40 Gbps QSFP+ прекъсващ кабел към 4x10G SFP+

Производител: MikroTik
Кат. номер: Q+BC0003-S+
Наличност: в склад.
Гаранция: 12 месеца
Тегло на пратката: 0.1 кг

Характеристики:

Описание на продукта: 

MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ прекъсващ кабел към 4x10G SFP+

Характеристики: 


Производителност : Data Rate 40Gbps
Цвят : Черен
Интерфейс : 40 G QSFP+
Интерфейс : 10 G SFP+ port
Наличност : Ограничена наличност
Продукт на промоция : N
Производител : MIKROTIK
Работна температура : 0°C ~ 70°C
Наличност : Изчерпани

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?





SFP+ модул MIKROTIK S+31DLC10D

Производител: MikroTik
Кат. номер: S+31DLC10D
263.24 лв.

SFP модул MikroTik S-31DLC20D, 1.25G, 1310nm Dual LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM

Производител: MikroTik
Кат. номер: S-31DLC20D
48.73 лв.

SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM

Производител: MikroTik
Кат. номер: S-3553LC20D
139.62 лв.