Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори GLC-SX-MMD= Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Производител: CISCO SYSTEMS
Кат. номер: GLC-SX-MMD=
Наличност: външен склад.
Гаранция: 3 месеца
Тегло на пратката: 0.2 кг
503.29 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 46.97 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI BANK ! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!

Цена с включена безплатна доставка!


Характеристики:
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Х-ка 1 : Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2

Х-ка 2 : Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)

Х-ка 3 : Ethernet 1000Base-SX Cabling Type

Х-ка 4 : 1800 ft Max Transfer Distance

Х-ка 5 : 850 nm Optical Wave Length

Х-ка 6 : 1 Gbps Data Transfer RateФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Производител: CISCO SYSTEMS
Кат. номер: GLC-SX-MMD=
503.29 лв.

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

Производител: CISCO SYSTEMS
Кат. номер: GLC-TE=
452.72 лв.

Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver

Производител: CISCO SYSTEMS
Кат. номер: MGBSX1
212.13 лв.