Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Конвертори и адаптори GLC-LH-SMD= Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Производител: CISCO SYSTEMS
Кат. номер: GLC-LH-SMD=
Наличност: външен склад
Гаранция: 3 месеца
Тегло на пратката: 0.4 кг
1028.45 лв.

Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 95.99 лв. на месец

**** ПАЗАРУВАЙ НА ИЗПЛАЩАНЕ С TBI BANK ! ****

Вземи на изплащане стоката, която желаеш, веднага! Получаваш одобрение от 15 мин. до 2 часа, за срок от 3 до 36 месеца и за суми от 100 до 10 000 лв. За повече подробности виж линка по-долу!

Цена с включена безплатна доставка!


Характеристики:
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Х-ка 1 : 1 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports

Х-ка 2 : 1Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate

Х-ка 3 : 6.2 miles Max Transfer Distance

Х-ка 4 : 1300 nm Optical Wave Length

Х-ка 5 : Compatibility : Cisco ME 3400 Platform; Catalyst 4500 series Platform; Catalyst 6500 series Platform; ME 6500 Series Platform

Х-ка 6 : Form Factor : Plug-in Module Hot-swappableФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Производител: CISCO SYSTEMS
Кат. номер: MGBLH1
423.56 лв.

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Производител: CISCO SYSTEMS
Кат. номер: GLC-SX-MMD=
523.37 лв.

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Производител: CISCO SYSTEMS
Кат. номер: GLC-LH-SMD=
1028.45 лв.