Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Кабели ROLINE 21.15.9852 :: Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 50/125um, 3.0 мм, сив цвят

ROLINE 21.15.9852 :: Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 50/125um, 3.0 мм, сив цвят

Производител: Roline
Кат. номер: 21.15.9852
Наличност: външен склад.
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:
 


Фибро-оптичните кабели се прикрепят двустранно с мъжки Т конектори (ceramic ZiO2)
Качеството на конекторите и влакната, както и опростената конструкция гарантират безпроблемната работа
Конструкция на кондуктора:
- Compact conductor (fibre movable in secondary coating)

Конструкция на кабела:
- Kevlar tension reduction
- PVC outer coating
- ø 2.8 мм

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



Мрежови кабелиФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.


ROLINE 11.99.5710 :: VALUE HDMI High Speed кабел с Ethernet, HDMI M - HDMI M, бял, 10.0 м

Производител: Roline
Кат. номер: 11.99.5710
22.26 лв.

ROLINE 11.04.5270 :: VGA кабел HD15 M/M, 20.0 м с феритни накрайници, Quality

Производител: Roline
Кат. номер: 11.04.5270
95.40 лв.

ROLINE 11.99.4385 :: Toslink кабел M/M, 5.0 м

Производител: Roline
Кат. номер: 11.99.4385
16.01 лв.