Acer Benq Brother Dell Elizo HP Sony Toshiba
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула
Категории
Категории

Кабели ROLINE 21.15.9251 :: Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62.5/125um, 3.0 мм, оранжев цвят

ROLINE 21.15.9251 :: Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62.5/125um, 3.0 мм, оранжев цвят

Производител: Roline
Кат. номер: 21.15.9251
Наличност: в склад
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:
 


Фибро-оптичните кабели се прикрепят двустранно с мъжки Т конектори (ceramic ZiO2)
Качеството на конекторите и влакната, както и опростената конструкция гарантират безпроблемната работа
Конструкция на кондуктора:
- Compact conductor (fibre movable in secondary coating)

Конструкция на кабела:
- Kevlar tension reduction
- PVC outer coating
- ø 2.8 мм

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



Мрежови кабелиФирмата не носи отговорност за неточности в информацията и/или при несъответствие в изображенията на продуктите, също така си запазва правото да извършва промени в данните без предварително анонсиране.
За тежки и едрогабаритни стоки, условията за доставка се уточняват допълнително


ROLINE 11.99.5720 :: VALUE HDMI High Speed кабел с Ethernet, HDMI M - HDMI M, бял, 20.0 м

Производител: Roline
Кат. номер: 11.99.5720
59.90 лв.

ROLINE S3641-50 :: VALUE DVI кабел, DVI M - M, dual link, 2.0 м

Производител: Roline
Кат. номер: S3641-50
10.67 лв.

ROLINE 11.99.5575 :: VALUE HDMI 1.4 High Speed кабел с Ethernet, M/F, 2.0 м

Производител: Roline
Кат. номер: 11.99.5575
9.73 лв.