Acer Benq Brother Dell Elizo HP IBM Lenovo Sony Toshiba
Категории
Количка за пазаруване
В момента има:
0 артикула

Кабели ROLINE 21.15.0534 :: UTP Patch кабел Cat.5e, 1.0 м, AWG24, син цвят

ROLINE 21.15.0534 :: UTP Patch кабел Cat.5e, 1.0 м, AWG24, син цвят

ROLINE 21.15.0534 :: UTP Patch кабел Cat.5e, 1.0 м, AWG24, син цвят
Производител: Roline
Кат. номер: 21.15.0534
Наличност: в склад
Гаранция: 0 месеца
Тегло на пратката: 0.5 кг

Характеристики:
 


Кабел за структурно окабеляване
Съпротивление: 100 Ohm
Готов кабел с неекраниран RJ-45 накрайник в двата края (без кодировка)
Контактни настройки 1:1 съгласно EIA/TIA 568A
Конструкция: 8 проводен, AWG 24, медни проводници

 

Купете от:


PRO-BG.COM - магазин за лаптопи, компютри, таблети и периферия.




     Как да поръчам?            Как ще ми доставите поръчката?          Как да Ви платя?



Мрежови кабели


ROLINE 21.15.0871 :: S/FTP Patch кабел, Cat.6a, сив цвят, solid copper wire, 30.0 м

ROLINE 21.15.0871 :: S/FTP Patch кабел, Cat.6a, сив цвят, solid copper wire, 30.0 м
Производител: Roline
Кат. номер: 21.15.0871
71.67 лв.

ROLINE 21.15.0890 :: S/FTP (PiMF) кабел Cat.6, Solid Wire, AWG23, 100m

ROLINE 21.15.0890 :: S/FTP (PiMF) кабел Cat.6, Solid Wire, AWG23, 100m
Производител: Roline
Кат. номер: 21.15.0890
187.46 лв.

ROLINE 21.99.8752 :: VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 2.0 м

ROLINE 21.99.8752 :: VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 2.0 м
Производител: Roline
Кат. номер: 21.99.8752
17.65 лв.